Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Z domova


Pekárne sa naučili bojovať s obch. reťazcami

Kým sa reťazce dopekaním pečiva stali v podstate výrobcami, pekári sú čoraz častejšie zároveň aj obchodníkmi.

22.06.2017 viac info

McDonald´s končí po 41 rokoch

Spoločnosť sa takto rozhodla pravdepodobne po prehodnotení obchodných cieľov a stratégií.

22.06.2017 viac info

Štát bude zverejňovať firmy a výšku ich odpočtu DP

Zoznamy by mali mať aj psychologický efekt. Podľa ministerstva financií viacero zmien prinesie zmena zákona o správe daní, teda daňový poriadok. Novelou sa mení inštitút daňového tajomstva a zavádza sa index daňovej spoľahlivosti a ďalšie opatrenia proti daňovým únikom.

21.06.2017 viac info

Od júla bude Sociálna poisťovňa vymáhať dlhy po no

Ročne je vydaných okolo 300-tisíc rozhodnutí o povinnosti zaplatiť poistné, pokuty či dlhy. Ako informovali v Bratislave predstavitelia poisťovne, zavedenie nového spôsobu vymáhania pohľadávok je súčasťou exekučnej reformy, ktorá má vyriešiť 3,7 milióna exekučných konaní vedených na súdoch v Slovenskej republike.

21.06.2017 viac info

Môže sa Volkswagen zbaliť a odísť

Zastavenie prác vo Volkswagene je najväčším štrajkom v histórii krajiny v súkromnom podniku.

21.06.2017 viac info

Zatvoria sa počas sviatkov aj nákupné centrá?

Nákupné centrá zvažujú, ako sa postavia k zákazu predaja počas sviatkov, ktorý začne platiť od júna.

23.05.2017 viac info

Prečo premiér tak tlačí na vyššiu minimálnu mzdu

Ekonomike sa darí, vyhlásil koncom apríla premiér Robert Fico. Dodal, že sa vláda preto rozhodla podeliť sa o dobré výsledky a chce ich pretaviť do lepšej životnej úrovne ľudí. Jedným z opatrení, ktoré sa má postarať o kvalitnejší život ľudí, je vyššia minimálna mzda. Tá sa však viac oplatí štátu ako ľuďom.

12.05.2017 viac info

Analytici odhalili, prečo klesá nezamestnanosť.

No, nie je to vďaka Ficovi. Kto sa naozaj podieľa na znižovaní nezamestnanosti? Je to štát alebo starnúce obyvateľstvo? A v čom vynikáme medzi ostatnými štátmi ?

12.05.2017 viac info

Franchisingové poradenstvo

Konzultačná a poradenská platforma na portáli franchisa.sk

20.04.2017 viac info

Video: Podnikanie prostredníctvom franchisingu

Nemusíte mať vlastný nápad, aby ste mohli začať podnikať. Prostredníctvom franchisingu môžete rozbehnúť vlastný biznis, ktorý už niekto za vás odskúšal.

07.04.2017 viac info

Živnostníci nemusia oznámiť odklad daň. priznania

Živnostníci a ostatné samostatne zárobkovo činné osoby (SZČO) nemajú povinnosť posielať daňové priznanie Sociálnej poisťovni a ani jej oznamovať, že si predĺžili lehotu na jeho podanie. Takéto SZČO, ktoré majú predlženú lehotu na podanie daňového priznania, budú platiť poistné v rovnakej výške ako doteraz, teda určené z vymeriavacieho základu na základe daňového priznania za rok 2015 až do 30. 9. 2017, pričom prípadné finančné rozdiely sa nijakým spôsobom nebudú vyrovnávať.

29.03.2017 viac info

Nemusíte podávať daňové priznanie

ak váš príjem nepresiahol túto sumu. Daňové priznanie za rok 2016 treba podať do konca marca. Slovenská komora daňových poradcov (SKDP) pripomína, že tak nemusia urobiť tí, ktorých zdaniteľný príjem nepresiahol 1901,67 eura. Priznanie však musia podať daňovníci, ktorých príjmy za vlaňajšok síce neprekročili túto sumu, ale vykazujú daňovú stratu.

27.03.2017 viac info

Mzdy rastú rýchlejšie ako produktivita

V slovenskej ekonomike chýbajú ľudia a firmy musia zvyšovať platy rýchlejšie, ako rastie produktivita práce. Tento jav nie je škodlivý, lebo sa dobieha výrazná medzera, ktorá vznikla v posledných desiatich rokoch, keď bola produktivita práce výrazne vyššia ako rast miezd.

27.03.2017 viac info

Výstavisko Agrokomplex opäť plné

Na prestížnom medzinárodnom podujatí Agrosalón 2017 bude prezentovať poľnohospodárske stroje a mechanizáciu viac ako 105 vystavovateľov z 8 krajín. Výstavná plocha Agrosalónu je na 16 821 m2. Cieľom výstavy je zabezpečiť vysokú odbornú úroveň, prezentovať inovácie a technológie v poľnohospodárstve. Záštitu nad veľtrhom prevzala ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR pani Gabriela Matečná.

27.03.2017 viac info

Prečo robíte viac, ale urobíte menej?

Pracovný deň čoraz väčšieho množstva ľudí pracujúcich hlavou prebieha v rytme neustáleho prerušovania a rozptyľovania. Žiadosť o chvíľku pozornosti presne vystihuje charakter pracovnej náplne, ktorá sa do veľkej miery skladá z malých úloh. Súvislý tok e-mailov, otvorené chatovacie okná a vnútrofiremné komunikačné kanály, postovanie na sociálnych sieťach - to je len pár zdrojov narušovania sústredenosti.

27.03.2017 viac info

Slovensku sa bude výborne dariť

Žial, ale len v Bratislave. Hrubý domáci produkt (HDP) Slovenska sa tento rok zvýši o 3,3 percenta, teda rovnakým tempom ako v minulom roku. Budúci rok by mal hospodársky rast zrýchliť na 3,7 percenta.

27.03.2017 viac info

Možností, ako začať podnikať, je niekoľko.

Franchising nie je na Slovensku ešte stále tak populárny a ani tak rozšírený, ako v európskych krajinách s dlhšou tradíciou trhového podnikania.

29.03.2017 viac info

Bude už Slovák zarábať ako Nemec?

Slovenskej ekonomike sa v posledných rokoch darí a odborári chcú zatlačiť na zamestnávateľov, aby na to reagovali a zdvihli mzdy.

15.09.2016 viac info

Minulý rok dostal každý slovák 570 eur z EU

Slovenská republika minulý rok vyčerpala z rozpočtu EÚ až 3,73 miliardy eur.

28.07.2016 viac info

Podnikatelia, so štátom už iba elektronicky!

Od prvého augusta už žiadne žlté papieriky, žiadne behanie na úrady, žiadne státie v rade pred podateľňou. Títo všetci by mali mať zo zákona o e-Governmente už od pondelka aktívnu elektronickú schránku.

28.07.2016 viac info

Zastúpenie SFA v Komisii NRSR

Poslankyňa NRSR , predsedníčka Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti a predsedníčka Komisie pre podnikateľské prostredie, podporu MSP a živnostníkov pani JANA KIŠŠOVÁ ponúkla nomináciu zástupcu SFA do Komisie NRSR pre podnikateľské prostredie, podporu malých a stredných podnikateľov a živnostníkov, ktorej predsedá.

06.07.2016 viac info

Konferencia o 9 mýtusoch v podnikaní

V rámci tohto podujatia sa spoja zaujímavé aktuálne témy podnikania s konkrétnymi návodmi a tipmi, aktívny networking a rockovanie s výborným jedlom, profesionálnym prostredím, súťažami a darčekmi.

12.05.2016 viac info

EMPIRE - vzdelávanie detí prostredníctvom LEGA

Otvorte si aj Vy centrum vo Vašom meste!

27.03.2017 viac info

Prežitie fast foodov závisí len od mladých

Stravovacie návyky millenials, teda ľudí narodených približne medzi rokmi 1980 až 2000, sa od predchádzajúcej generácie výrazne líšia. Odlišný postoj k jedlu vidno v dôraze na čerstvosť, použité ingrediencie, ideálne z blízkej lokality a samozrejme, že aj prihliadajú na kvalitu.

27.04.2016 viac info

Sú gastrolístky podvod na nás všetkých?

Gastrolístok je vaša výplata – vo forme papierikov, za ktoré si môžte kúpiť iba jedlo.

10.03.2016 viac info

Brick by Brick - vzdelávanie s kockami LEGO®

Predstavujeme novinku Brick by Brick - vzdelávanie s kockami LEGO® z dielne EMPIRE The Know - How institute.

27.04.2016 viac info

NOVINKA OD COFFEESHOP COMPANY

Otvárate novú kaviareň a hľadáte spôsob, ako sa odlíšiť od konkurencie? Alebo prevádzkujete „zabehnutú“ kaviareň či reštauráciu a túžite po zmene? Ponúknite svojim zákazníkom lahodnú kávu akú dostanete len v Coffeeshop Company!

14.07.2015 viac info

Význam názvu a loga v podnikaní

V situácii, keď sa spoznávate s neznámou osobou vás ako prvé zaujme jej výzor a meno. Výzor a meno teda vytvára o neznámom prvý dojem. Mnoho pritom záleží od toho, ako sa vám jeho výzor páči a či vás jeho meno zaujme. Rovnako je to aj s obchodnou spoločnosťou - názov a logo vytvára prvý dojem aj imidž spoločnosti

14.07.2015 viac info

Manažujte svoj vlastný podnik!

Aj vy ste vždy túžili po tom, že budete manažovať svoj vlastný podnik? Rozhodovať o tom, akým smerom sa bude uberať váš biznis a riadiť vlastné marketingové aktivity? Ak je vaša odpoveď áno, ste na správnej adrese.

17.03.2015 viac info

Naučme sa zdravšie žiť

Cítite sa zdravý a plný energie? Ak o odpovedi na otázku premýšľate, článok je venovaný práve Vám.

02.03.2015 viac info

Pizza Mizza získala prestížne ocenenie Superbrands

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila aj v tomto ročníku po druhý krát (prvý krát v r. 2013) cenu Slovak Superbrands Award 2015 slovenskej značke Pizza Mizza

16.02.2015 viac info

Coffeeshop company hľadá franchisanta!

Ponúkame voľné licencie franšízingového konceptu Coffeeshopcompany, pre Bratislavu , ale aj pre ostatné mestá.

16.02.2015 viac info

Redizajn interiéru Pizza Mizza

Príďte si pochutnať na skvelú pizzu do vynovenej Pizza Mizza v Avione

16.02.2015 viac info

Predávate nehnuteľnosť? Buďte obozretní!

Ako postupovať pri predaji nehnuteľnosti a na čo si dávať pozor radia makléri z DirectReal

19.01.2015 viac info

Vianočné pečenie zo zdravých surovín

Na sviatky pečieme zdravo s Norbi Update

22.12.2014 viac info

ORIENTÁCIA NA KLIENTA PODMIENKOU

Dôvody rozširovať sieť pobočiek Raiffeisen banky prostredníctvom partnerov na základe franchisingu prezradil jej hovorca Martin Krajniak.

19.11.2014 viac info

Slovenská značka čelí globálnemu falšovaniu

Slovenská franchisingová sieť rýchleho občerstvenia sa od svojho začiatku borí s falšovateľmi svojej značky.

29.10.2014 viac info

Pizza TUSI sa raketovo rozrastá

Rozhovor s p. Sičákom a p. Tušekom, franchisormi Pizza TUSI

22.10.2014 viac info

Podnikajte zdravo

Norbi Update expanduje, na Slovensku otvoril už dvadsiatu tretiu predajňu. Otvorte si predajňu zdravej výživy a podnikajte zdravo

22.10.2014 viac info

Nová Pizza Mizza

Najväčšie bratislavské sídlisko má od októbra svoju vlastnú reštauráciu Pizza Mizza. 1. októbra otvorili na Starohájskej ulici novú prevádzku tejto obľúbenej značky, ktorá sa už teraz teší záujmu obyvateľov Petržalky.

22.10.2014 viac info

Pizza Mizza unplugged

V sobotu 4.októbra 2014 sa v reštaurácii Pizza Mizza na Tobruckej ulici v bratislavskom Starom Meste uskutočnil prvý zo série "unplugged" sobotných koncertov mladých hudobníkov, ktorí v tomto priestore budú prezentovať svoje talenty.

07.10.2014 viac info

Nová tvár Norbi Update

Andre Agassi sa stal obchodným partnerom majiteľa Norbi Update Norberta Schoberta

06.10.2014 viac info

Príbehy úspešných franchisantov

Príbehy franchisantov o ich úspešnom podnikaní s konceptom Biothecare Estetika.

09.09.2014 viac info

Letné novinky v ľahkej strave od Norbi Upda

Vytúžený čas relaxu, letných prázdnin a rodinných dovoleniek je v plnom prúde. Ak ste ešte nestihli upraviť svoju hmotnosť, či nabehnúť na nový jedálniček, máte najvyšší čas.

20.08.2014 viac info

Vyhrajte wellness pobyt s NORBI UPDATE!

Vyhrajte so zdravou výživou NORBI UPDATE pobyt vo Wellness hoteli Patince Zákazníci NORBI UPDATE dostanú 28 wellness víkendov po 238 EUR

18.06.2014 viac info

Podnikanie bez vstupnej investície

Franšízing zamieril aj do oblasti personalistiky. Prvou spoločnosťou, ktorá túto formu podnikania v oblasti ľudských zdrojov podporuje v rámci Česka a Slovenska, je Wincott People.

02.06.2014 viac info

Popoludnie s Pizza Mizza a Mrs. Sporty

Myslíte, že chutná pizza a fitness nejdú dokopy? OMYL!

27.05.2014 viac info

Podpora podnikateľov v Európskom parlamente

Ján Oravec, prezident Združenia podnikateľov Slovenska, sa postavil na stranu slovenských podnikateľov

07.05.2014 viac info

Nová reštaurácia Pizza Mizza v Petržalke

Sieť reštaurácií Pizza Mizza sa čoskoro rozšíri o ďalšiu prevádzku, ktorej príprava finišuje v bratislavskej Petržalke.

07.05.2014 viac info

Chudnite lacno s Norbi Update!

V predajniach Norbi Update sa zbláznili, alebo ešte nikdy sa tak lacno nechudlo! Predajne Norbi Update lákajú kávou zadarmo a pečivom za polovičnú cenu

02.04.2014 viac info

Doprajte si jarnú dávku zdravia

Jarná detoxikácia začína správnym stravovaním

17.03.2014 viac info

Posledné voľné pobočky Raiffeisen banky

Raiffeisen banka obsadzuje posledné pobočky, ktoré sú k dispozícii pre franchisingových partnerov. Zistite viac o tejto jedinečnej podnikateľskej príležitosti!

22.12.2014 viac info

Šťastná šestka pre PESO PERFECTO

Praha 29. januára 2014 - Od dnešného dňa je vo všetkých výživových poradniach v Česku a na Slovensku k dostaniu 6. vydanie magazínu PESO PERFECTO (Perfektná váha) so španielskou divou Penélope Cruz na titulnej strane. Magazín je zameraný na zdravú výživu, krásu, módu, kondíciu a gastronómiu.

07.02.2014 viac info

Nová franchisingová príležitosť

Raiffeisen banka hľadá franchisingových partnerov.

07.02.2014 viac info

10 najčítanejších článkov roku 2013

Ktoré články v roku 2013 boli najčítanejšie? Ponúkame zoznam 10 - tich TOP článkov.

09.01.2014 viac info

UGOVA čerstvá šťava

JEDINEČNÁ PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - FRANŠÍZA BARU - UGOVA ČERSTVÁ ŠŤAVA

15.10.2013 viac info

Pizza TuSi v rádiu VIVA

V rádiu VIVA si v týchto dňoch môžete vypočuť aj tento spot prezentujúci Pizzu TuSi.

18.09.2013 viac info

Zvažujete, kam investovať?

Staňte sa franchisantom UGO Juice barov!

17.06.2013 viac info

Pre zdravý, šťastný život plný energie!

Čo je nové vo Svete zdravia? Informoval nás o tom pán Andrej Valentovič, riaditeľ pre rozvoj siete SVET ZDRAVIA Slovensko

17.06.2013 viac info

Popoludnie v Pizza Mizza

Poďakovanie od špeciálnych hostí - celiatikov.

22.03.2013 viac info

UGO čerstvé šťavy (nielen) vo fľaštičkách

Pán Ugo, ktorý stojí za sieťou Ugo juice barov, sa rozhodol dať svetu čerstvú šťavu vo fľaštičke, aby ste si ju mohli vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

22.03.2013 viac info

YVES ROCHER hľadá franchisanta

Otvorte si vlastný obchod s Yves Rocher...

14.03.2013 viac info

Čo je nové v UGO juice bar...

„Zaujímalo nás, ako sa darí spoločnosti UGO Juice bar... „

08.02.2013 viac info

Novinky prírodnej kozmetiky Yves Rocher

Predstavujeme dve novinky, ktoré obohatia ponuku súčasnej rady výrobkov Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher. Prvou z nich je Balzam na pery s vôňou maliny, a druhou je Starostlivosť proti vráskam na suchú pleť. Oba výrobky sú v predaji už od 25. 1. 2012.

03.02.2013 viac info

Nová prevádzka v bratislavskom Avione

Gastronomický reťazec Pizza Mizza rozbieha ďalšiu expanziu. Prvou novou prevádzkou v tomto roku bude fastfoodová prevádzka Pizza Mizza expres v bratislavskom obchodnom centre Avion.

17.01.2013 viac info

Nárast tržieb v Norbi Update!

Medzinárodná značka zdravej výživy Norbi Update zaznamenala v roku 2012 rast tržieb o 34 % a zvýšenie počtu zákazníkov o 30 % oproti roku 2011.

16.01.2013 viac info

Novinka určená pre pánov

Intenzívna príťažlivosť pre mužov - novinka rastlinnej kozmetiky Yves Rocher.

16.01.2013 viac info

Yves Rocher v roku 2013

Yves Rocher predstavuje novinky v starostlivosti o pleť pre rok 2013.

14.12.2012 viac info

Coffeeshop Company hľadá franchisanta

Hľadáte úspešný koncept pre vaše podnikanie? Staňte sa súčasťou siete Coffeeshop Company!

03.12.2012 viac info

UGO juice bar rozširuje sieť aj na Slovensku

Ďalšiu expanziu má spoločnosť naplánovanú na nasledujúci rok 2013, keď plánuje otvoriť 4 – 6 prevádzok na Slovensku a v Českej republike.

02.12.2012 viac info

S Norbi Update v zime nepriberiete

Ivan Gallo, konateľ Norbi Update o správnom stravovaní v zimnom období založenom na potravinách s rastlinnými zložkami, vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami na vytvorenie protilátok v organizme pred voľnými radikálmi a baktériami.

01.12.2012 viac info

Pizza Mizza ocenená cenou Superbrands

Organizácia Superbrands udeľuje cenu Superbrands v 88 krajinách. V rámci programu Slovak Superbrands Award obdržia najlepšie značky slovenských firiem toto prestížne ocenenie. Jednou z nich je aj Pizza Mizza...

21.11.2012 viac info

Yves Rocher v obchodnom dome MY v Ba

Francúzska kozmetická spoločnosť Yves Rocher sa po prvý krát vo svojej slovenskej histórii rozhodla sprostredkovať jej výrobky aj predajom v rámci veľkého obchodného reťazca. Od 9. novembra 2012 sa všetci zákazníci môžu tešiť z voňavých výrobkov Rastlinnej kozmetiky v prízemí obchodného domu My v Bratislave.

16.11.2012 viac info

Nový obchod Yves Rocher

NOVÝ OBCHOD RASTLINNEJ KOZMETIKY YVES ROCHER V NÁKUPNOM CENTRE CENTRÁL V BRATISLAVE.

29.10.2012 viac info

Na potravinách sa oplatí nešetriť

Aj keď v čase krízy je nevyhnutné pri nákupe do domácnosti šetriť, rozhodne nie na kvalitných zdravých potravinách. Tie prináša v poradí dvadsiata franchisingová predajňa potravinárskych a pekárenských výrobkov Norbi Update v Banskej Bystrici.

29.10.2012 viac info

Vianoce s Yves Rocher

Už viete, čím tento rok na Vianoce potešíte Vašich blízkych? INŠPIRUJTE SA VIANOČNOU KOLEKCIOU YVES ROCHER

29.10.2012 viac info

Yver Rocher už aj v Poprade

V podtatranskej kotline v obchodnom centre Darčekovo v meste Poprad bol otvorený nový, v poradí 11. obchod Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher v Slovenskej republike. Obchod je pod záštitou franchisantiek, pani Martiny Kiskovej a pani Ivety Baluchovej.

03.10.2012 viac info

Norbi Update otvoril už 19. predajňu

Na Slovensku sa od začiatku tohto roka zvýšil záujem o nákup zdravých jedál, čoho dôkazom je otvorenie v poradí už devätnástej franchisingovej predajne pekárenských a potravinárskych výrobkov Norbi Update v Bratislave.

20.09.2012 viac info

Make-up Days- Party Look

Prvý typ líčenia nazvaný Party look sa hodí najmä pre dievčatá či ženy, ktoré chcú zvýrazniť ich pohľad nevšedným spôsobom.

07.09.2012 viac info

Make-up Days Yves Rocher

Akcia Make-up Days je zameraná na dekoratívnu kozmetiku Yves Rocher, profesionálne rady a tipy v líčení a možnosť pre každého nechať sa zdarma nalíčiť.

07.09.2012 viac info

Správne stravovanie v letnom období

Strava v letných horúčavách môže byť svieža a pestrá. Norbi Update ponúka zdravý jedálniček aj na dovolenke

09.08.2012 viac info

BB krém pre dokonalú pleť 6 v 1

BB krém pre dokonalú pleť nájdete v obchodoch už od 27. augusta 2012.

09.08.2012 viac info

Yves Rocher otvára 10 obchod na Slovensku

Rastlinná kozmetika Yves Rocher otvára svoj desiaty obchod.

09.08.2012 viac info

Ako sa pripravuje zriadenie novej prevádzky

Postup plánovania a prípravy novej prevádzky Pizza Mizza.

27.07.2012 viac info

Ochutnali ste už novinky od Jamieho Olivera

Zdravá strava Jamieho Olivera prichádza aj na Slovensko, do predajní Norbi Update.

26.07.2012 viac info

PIZZA MIZZA hľadá franchisanta!

Bratislava POZOR! Hľadá sa franchisant pre Pizza Mizza.

26.06.2012 viac info

Hľadá sa franchisant!

Zvolen, Žilina, Banská Bystrica POZOR! Hľadá sa franchisant pre Coffeeshop company.

13.06.2012 viac info

Norbi Update v Rimavskej Sobote

Na Slovensku sa v oblasti zdravej výživy úspešne presadil franchisingový koncept Norbi Update, čoho dôkazom je otvorenie v poradí už osemnástej predajne potravinárskych a pekárenských výrobkov a to v Rimavskej Sobote.

13.06.2012 viac info

Norbi Update už aj v Brezne

Norbi Update otvorila v Brezne svoju, v poradí už sedemnástu franchisingovú predajňu pekárenských a potravinárskych výrobkov pre zdravý životný štýl. Cenovo dostupné výrobky neobsahujú pridané cukry a tým sú veľmi vhodné pre ľudí žijúcich zdravým životným štýlom aj pre chorých.

12.06.2012 viac info

Pre koho je vhodné Norbi Update?

Osvedčený franchisingový koncept Norbi Update je atraktívnym a nákladovo prijateľným typom podnikania, vhodným do každého okresného mesta. Potenciálni podnikatelia by si však mali zvážiť výšku vstupného kapitálu a manažérske schopnosti, ktoré sú nevyhnutné na otvorenie predajne zdravej výživy.

23.05.2012 viac info

Pizza Mizza v sieti BILLA

Pizza Mizza štangle nájdete už aj v predajniach Billa.

22.05.2012 viac info

Novinky franchise konceptu SVET ZDRAVIA

Čo je nové vo svete franchise konceptu Svet Zdravia?

22.05.2012 viac info

Norbi Update už aj v Šali!

Už aj v Šali sa môžu ľudia zdravo stravovať.

24.04.2012 viac info

Schudnite do plaviek s Expreskou

Schudnite do plaviek bez ťažkých posilňovaní. Radosť z jari začína cvičením v Expreske.

19.04.2012 viac info

Jarná očista tela s Norbi Update!

Očistite si telo od škodlivých zložiek potravín so stravovacím systémom Norbi Update. Jarná očista tela začína správnym stravovaním a pohybom

16.04.2012 viac info

Kráľovské kura v Pizza Mizza

V Pizza Mizza sa starajú o kvalitu ponúkaných jedál, žiadne poľské mäsové výrobky.

10.04.2012 viac info

Pizza Mizza expres v AVION Ostrava

Pizza Mizza expres v AVION Ostrava otvorená

19.03.2012 viac info

Diabetici sa môžu zdravo stravovať s Norbi Update

Pre diabetikov a pre ľudí s civilizačnými ochoreniami sú vhodné výrobky s nízkym obsahom sacharidov a vyšším obsahom vlákniny a bielkovín, ktoré menej prekysľujú organizmus . Informoval o tom konateľ Update Slovakia Ing. Ivan Gallo.

12.03.2012 viac info

Franchise meeting point Brno

V dňoch 2.3. - 3.3.2012 sa v Brne uskutočnil veľtrh Franchise meeting point.

08.03.2012 viac info

Ideálny darček k MDŽ

Ideálnym a originálnym darčekom k MDŽ je zápisné a členské do siete fitnescentier Expreska so špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy.

07.03.2012 viac info

Podnikajte s Coffeeshop company

Ako sa podniká so spoločnosťou Coffeeshop company, aké sú výhody podnikania s touto spoločnosťou prezradil pán Richard Ortutay, sales director spoločnosti CSC.

06.03.2012 viac info

Podnikanie vhodné pre ženy

Na štart nízkonákladového fitnes klubu Expreska stačí 22 000 eur. Expresný franchisingový fitnes klub je vhodný pre podnikanie žien.

06.03.2012 viac info

Norbi Update-stravovanie bez výčitiek svedomia

Norbi Update rozšíri v tomto roku sieť prevádzok v SR na cca 30.

14.02.2012 viac info

EXPRESKA expanduje v SR

Úspešný koncept fitnes pre ženy ponúka príležitosť novým franchisantom.

05.02.2012 viac info

Svet zdravia

Novinky spoločnosti Svet zdravia.

13.01.2012 viac info

Úspechy jazykovej školy CHANTAL v roku 2011

Ako sa darilo najväčšej jazykovej škole na Slovensku a aké úspechy dosiahla v uplynulom roku?

30.12.2011 viac info

Otvorenie ďalšej pobočky Expreska v Nitre

Už aj v Nitre si môžete zatancovať Zumbu a pritom nenápadne chudnúť.

30.12.2011 viac info

SUBWAY® otvoril už 400 reštaurácií.

SUBWAY® - najväčší fast-foodový reťazec sveta, otvoril v regióne strednej a východnej Európy už 400 reštaurácií.

30.12.2011 viac info

Zumba v kruhu

Samotnú Zumbu už dnes netreba predstavovať. Azda každý počul o obľúbenej kombinácii tanečných krokov s prvkami aerobiku, ktorú si užívate v rytme energickej latinskoamerickej hudby. Čo je to však Zumba v kruhu?

15.12.2011 viac info

Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

O úspechoch Pizza Mizza v roku 2011 pán Ing. Jozef Šétaffy.

07.12.2011 viac info

Pizza Mizza jedna z najlepších reštaurácií v Ba

Spoločnosť Happzy vyhodnotila reštauráciu Pizza Mizza ako jednu z najlepších reštaurácií v Bratislave.

26.10.2011 viac info

Coffeeshop Company

Úspechy, vízie, produkty, ktoré nemajú konkurenciu. Interview s Ninou Jakubcovou zo spoločnosti Coffeeshop company.

13.10.2011 viac info

PIZZA MIZZA hľadá franchisanta

Pizza Mizza hľadá franchisanta pre prevádzku v Banskej Bystrici

10.10.2011 viac info

Pizza Mizza EXPRES v Centrum Chodov Praha

Reťazec Pizza Mizza otvoril svoju prvú prevádzku v Českej republike. Pri tejto príležitosti nám odpovedal na niekoľko otázok Ing. Jozef Šétaffy, predseda predstavenstva akciovej spoločnosti GastroNet, ktorá je majiteľom značky Pizza Mizza a franchisingovou centrálou tohto reťazca.

03.10.2011 viac info

Nová franchisingová spoločnosť na trhu!

„Zmeň svoj životný štýl a začni sa zdravo stravovať s VITABOXOM!“ Týmto heslom sa hlási na trh nová franchisingová spoločnosť. Predstavujeme vám spoločnosť VITABOX.

25.11.2011 viac info

SUBWAY® otvorila prvú Drive-Thru reštauráciu

Viac sa zamerať na vodiča plánuje najväčší fast-foodový reťazec sveta SUBWAY®. V susednom Poľsku, počas prázdnin otvorila sieť svoju prvú reštauráciu s Drive-Thru prepážkou v regióne strednej a východnej Európy, ktorá slúži vodičom. Fast-food chce otvárať tento typ reštaurácií taktiež na Slovensku a v ďalších krajinách strednej a východnej Európy. Ďalšia cesta, ktorou sa chce uberať fast-food preslávený svojimi sendvičmi a ktorou chce viac osloviť vodičov automobilov, je budovanie reštaurácií na čerpacích staniciach.

07.09.2011 viac info

Ako sa podniká so CHANTALOM?

Rozhovor s pánom Martinom Knoškom o podnikaní s jazykovou školou CHANTAL.

24.08.2011 viac info

Pizza Mizza - inovácie v komunikácii

Značka Pizza Mizza je už od svojho vzniku a začiatku pôsobenia na trhu lídrom využívania inovatívnych spôsobov a prostriedkov v komunikácii so svojimi zákazníkmi a s verejnosťou v oblasti gastronómie.

03.08.2011 viac info

Predaje fastfoodu SUBWAY® vzrástli o desatinu

Najväčší fast-foodový reťazec sveta SUBWAY®, ktorý vo svojich reštauráciách pripravuje preslávené sendviče, v regióne strednej a východnej Európy zvýšil v prvom polroku tohto roku predaj takmer o desatinu.

01.08.2011 viac info

Pizza Mizza a expanzia na český trh

Predseda predstavenstva Gastronet a.s. Ing. Jozef Šétaffy nám prezradil plány spoločnosti Pizza Mizza.

22.07.2011 viac info

Ako sa darí CHANTAL-u?

Čo je nové v jazykovej škole CHANTAL a o výhodách výučby anglického jazyka Callanovou metódou s majiteľom najväčšej jazykovej školy Ing. Dominikom Hovaňákom.

28.06.2011 viac info

Otvorenie novej prevádzky Century21

Dňa 20.5.2011 sa rodina Century21 Slovakia rozrástla o novú prevádzku v Košiciach.

21.06.2011 viac info

Tržby SUBWAY® vzrástli takmer o 10%

Najväčší fast-foodový reťazec sveta SUBWAY®, ktorý vo svojich reštauráciách pripravuje preslávené sendviče, v prvom štvrťroku zvýšil v regióne strednej a východnej Európy tržby takmer o 10 percent.

31.05.2011 viac info

SUBWAY ® začína budovať vlastné kaviarne

Najväčší fast-foodový reťazec sveta SUBWAY®, ktorý vo svojich reštauráciách pripravuje preslávené sendviče, rozširuje svoj biznis. V niektorých svojich prevádzkach začína budovať aj kaviarne pod značkou SUBWAY® Cafe. V súčasnosti už nový koncept funguje v niekoľkých SUBWAY® reštauráciách v USA. Postupne sa začnú pilotné SUBWAY® kaviarne objavovať aj v krajinách strednej a východnej Európy.

29.04.2011 viac info

Pizza Mizza - NOVINKY

Novinky franchisingového reťazca PizzaMizza. Čo je nové, aké sú plány nás informuje Ing. Jozef Šétaffy.

06.04.2011 viac info

Začínajúcim podnikateľom pomôžu anjeli

Dňa 17.3.2011 ohlásila Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci so Združením mladých podnikateľov Slovenska a Hospodárskymi novinami na Prvom stredoeurópskom fóre podnikateľských anjelov vznik Klubu podnikateľských anjelov Slovenska (KPAS). Jeho cieľom je podporovať začínajúcich podnikateľov a zvyšovať ich šancu na úspech.

26.03.2011 viac info

CHANTAL v rannej šou Funrádia

Vyhrajte jazykový kurz v rannej šou FUNRÁDIA a to na celom Slovensku.

15.03.2011 viac info

Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® hľadá franchisantov pre novo vzniknuté predajne Levi´s® Store i multibrandové obchody v ČR a SR.

23.02.2011 viac info

Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina je jednou z hlavných surovín v ponuke na jedálnych lístkoch Pizza Mizza, v rôznych úpravách je prakticky súčasťou každého jedla. Viac o zelenine a špecialitách z jedálnička Pizza Mizza so šéfkuchárom siete Jurajom Bajákom.

05.12.2011 viac info

McDonald´s možno už aj v Humennom

K ďalším mestám, v ktorých bude otvorená nová reštaurácia spoločnosti McDonald´s možno pribudne aj Humenné. V prípade dohody so samosprávou by mohla táto spoločnosť vytvoriť nové pracovné miesta aj v tejto lokalite.

11.02.2011 viac info

Pizza Mizza v roku 2011

Aké novinky a zaujímavosti si pripravila Pizza Mizza pre rok 2011? Interview pre Hospodárske noviny.

05.12.2011 viac info

Franchisa zahalená do vône

L´OCCITANE potvrdzuje úspech na česko-slovenskom trhu. O prírodné výrobky je záujem. Otvárajú sa 3 nové prevádzky.

27.12.2010 viac info

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé Vianočné sviatky plné pokoja a pohody a úspešný Nový rok praje tím franchisa.sk

25.12.2010 viac info

Pizza Mizza v roku 2010

PizzaMizza bilancuje rok 2010. Aké úspechy dosiahla táto spoločnosť a aké ciele si predsavzala dosiahnuť v roku 2011?

14.12.2010 viac info

Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL je na trhu už vyše troch rokov. V priebehu tohto obdobia si získala silnú pozíciu na trhu a stala sa najväčšou jazykovou školou na Slovensku. Takéto postavenie si získala aj vďaka revolučnému produktu s ktorým pracuje a tým je Callanová metóda.

05.12.2011 viac info

McDonald´s na Slovensku boduje

Napriek poklesu svetovej gastronómie tržby siete vlani vzrástli o šesť percent

06.10.2010 viac info