Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Podnikanie bez vstupnej investície

Franšízing zamieril aj do oblasti personalistiky. Prvou spoločnosťou, ktorá túto formu podnikania v oblasti ľudských zdrojov podporuje v rámci Česka a Slovenska, je Wincott People. Svojim partnerom ponúka detailne prepracovaný systém, ktorý umožňuje stať sa franšízantom takmer bez vstupných investícií.

 

Wincott People je medzinárodná spoločnosť, ktorá formu franšízového partnerstva využíva už druhý rok. Výkonná riaditeľka spoločnosti Gabriela Vlková opisuje Wincott People ako firmu, ktorej cieľom je dynamický rozvoj a franšízing vníma ako najlepšiu cestu k jeho naplneniu. „V praxi máme model franšízovej spolupráce iba druhý rok a tempo rastu sa výrazným spôsobom zrýchľuje. Spusteniu samozrejme predchádzali dôsledné a náročné prípravy. Predovšetkým sa jednalo o spracovanie potrebných pracovno - právnych dokumentov, prevádzkovo - technického manuálu, vypracovanie finančných modelov a analýz a v neposlednom rade o veľké množstvo legislatívnych a administratívnych úkonov, ktoré spusteniu franšízy predchádzali.“

 

Obrovskou výhodou spolupráce s Wincott People je takmer nulová vstupná investícia a podpora financovania po dosiahnutie prvého obratu. „Ďalšie motivačné zložky partnerom- franšízantom, vzhľadom ku komplexnosti, oznamujeme osobne. Veľmi jednoducho sa dá povedať, že ich odmena je priamo závislá od hospodárskeho výsledku a to na mesačnej aj štvrťročnej báze a samozrejmosťou je aj podiel na zisku. Výške obratu zároveň dáva opciu k odkúpeniu obchodného podielu“ doplňuje Gabriela Vlková.

 

Významným cieľom pre Wincott People je v tomto roku rozvoj zahraničného obchodu v rámci Európskej únie - konkrétne s obchodnými partnermi v Rakúsku, Nemecku a Poľsku.

„Túto víziu nám v týchto dňoch úspešne plnia kolegovia zo zahraničného obchodu. Samozrejme, nezabúdame ani na Česko- Slovenský  rozvoj spoločnosti, kde sa nám už teraz ukazujú pozitívne trendy, ktoré naznačujú, že sme sa vydali tým správnym smerom,“ uzatvára Gabriela Vlková.

Súvisiace franchise ponuky
Podobné články


McDonald´s na Slovensku boduje

McDonald´s na Slovensku boduje

Napriek poklesu svetovej gastronómie tržby siete vlani vzrástli o šesť percent

06.10.2010 viac info
Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL je na trhu už vyše troch rokov. V priebehu tohto obdobia si získala silnú pozíciu na trhu a stala sa najväčšou jazykovou školou na Slovensku. Takéto postavenie si získala aj vďaka revolučnému produktu s ktorým pracuje a tým je Callanová metóda.

05.12.2011 viac info
Pizza Mizza v roku 2010

Pizza Mizza v roku 2010

PizzaMizza bilancuje rok 2010. Aké úspechy dosiahla táto spoločnosť a aké ciele si predsavzala dosiahnuť v roku 2011?

14.12.2010 viac info
Šťastné a veselé

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé Vianočné sviatky plné pokoja a pohody a úspešný Nový rok praje tím franchisa.sk

25.12.2010 viac info
Franchisa zahalená do vône

Franchisa zahalená do vône

L´OCCITANE potvrdzuje úspech na česko-slovenskom trhu. O prírodné výrobky je záujem. Otvárajú sa 3 nové prevádzky.

27.12.2010 viac info
Pizza Mizza v roku 2011

Pizza Mizza v roku 2011

Aké novinky a zaujímavosti si pripravila Pizza Mizza pre rok 2011? Interview pre Hospodárske noviny.

05.12.2011 viac info
Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

O úspechoch Pizza Mizza v roku 2011 pán Ing. Jozef Šétaffy.

07.12.2011 viac info
McDonald´s možno už aj v Humennom

McDonald´s možno už aj v Humennom

K ďalším mestám, v ktorých bude otvorená nová reštaurácia spoločnosti McDonald´s možno pribudne aj Humenné. V prípade dohody so samosprávou by mohla táto spoločnosť vytvoriť nové pracovné miesta aj v tejto lokalite.

11.02.2011 viac info
Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina je jednou z hlavných surovín v ponuke na jedálnych lístkoch Pizza Mizza, v rôznych úpravách je prakticky súčasťou každého jedla. Viac o zelenine a špecialitách z jedálnička Pizza Mizza so šéfkuchárom siete Jurajom Bajákom.

05.12.2011 viac info
Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® hľadá franchisantov pre novo vzniknuté predajne Levi´s® Store i multibrandové obchody v ČR a SR.

23.02.2011 viac info