Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Pizza Mizza v roku 2011

 

Koľko pobočiek Pizza Mizza a Pizza Mizza EXPRES očakávate, že otvoríte v tomto roku? Koľko by ich mohlo byť v nasledujúcich troch rokoch?

 

Naša spoločnosť GastroNet a.s., ktorá je majiteľom značky Pizza Mizza a zároveň franchisingovou centrálou siete Pizza Mizza pripravuje aj v nasledujúcich rokoch intenzívny rozvoj. V nasledujúcich troch rokoch plánujeme otvoriť cca 5 prevádzok ročne. Primerane tomuto rozvoju budeme budovať aj centrálu siete Pizza Mizza a servisnú prevádzku služieb pre celú sieť. Plánujeme tiež vo vlastnej prevádzke vyrábať niektoré polotovary ktoré budeme distribuovať pre celú sieť. Sledujeme tým zabezpečenie rovnako vysokej kvality výstupov vo všetkých prevádzkach a samozrejme zníženie nákladov.

 

Na Slovensku už chystáte viac fastfoodových prevádzok než klasických reštaurácií, prečo?

 

Náš fastfoodový koncept Pizza Mizza EXPRES sa mimoriadne osvedčil. To je hlavný dôvod prečo ho chceme naďalej intenzívne rozvíjať. Okrem toho v našich slovenských podmienkach je v súčasnosti viac vhodných príležitostí pre fastfoody ako pre reštaurácie. Je tu tiež menšia náročnosť na kapitálovú a odbornú vybavenosť franchisanta, teda majiteľa a prevádzkovateľa takejto prevádzky a v neposlednom rade zaujímavá ekonomická efektívnosť a návratnosť projektu.   

 

Čo je pre Vás najčastejším problémom pri hľadaní nového miesta pre novú fastfoodovú prevádzku? Vnímate nedostatok vhodných lokalít?

 

Pri hľadaní miesta pre novú prevádzku je samotné miesto ten menší problém. Naša značka je už tak na Slovensku známa a spoľahlivá, že dostávame dostatok ponúk na miesta pre naše nové prevádzky, mnohé ani nemôžeme akceptovať. Ak mám teda priamo odpovedať na Vašu otázku, nedostatok vhodných lokalít nepociťujeme. Väčším problémom pri príprave novej prevádzky je nájsť vhodného franchisingového partnera. Tento totiž musí nielen disponovať potrebným kapitálom na zriadenie svojej novej franchisingovej  prevádzky, ale musí spĺňať aj naše pomerne náročné kritériá na partnerstvo pre franchising.

 

Kedy očakávate, že by sa mohla otvoriť vaša prvá prevádzka v Českej republike? Kde bude a je podľa Vás značka Pizza Mizza v Čechách dostatočne známa, prípadne pripravujete marketingovú kampaň?

 

Našu prvú prevádzku v Českej republike pripravujeme v obchodnom centre AUPARK Hradec Králové s plánovaným termínom otvorenia v r. 2012. Naša značka je už v Čechách v odborných kruhoch známa, spolupracujeme aj s českou franchisingovou asociáciou. V spolupráci s jej poradcami pripravujeme náš vstup na český trh a nebude to len marketingová kampaň . Hlavne však veríme, že tak ako chutí naša pizza na Slovensku bude aj v Čechách.

 

Máte v hľadáčiku pre expanziu ďalšie krajiny?

 

Vstup každej značky na nový trh v inej krajine je komplikovaný, náročný a štruktúrovaný problém. Nechceme sa prenáhliť, potrebujeme čas na prípravu. Česká republika bude pre nás prvá skúsenosť, ktorú keď vyhodnotíme rozhodneme sa, či je pre nás zaujímavé a vhodné expandovať aj v iných, predovšetkým v susedných krajinách.

 

             Ing. Jozef  Šétaffy

    predseda predstavenstva

       GastroNet a.s., Bratislava

 

Viac info http://www.gastronet.biz

 

Súvisiace franchise ponuky
Podobné články


McDonald´s na Slovensku boduje

McDonald´s na Slovensku boduje

Napriek poklesu svetovej gastronómie tržby siete vlani vzrástli o šesť percent

06.10.2010 viac info
Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL je na trhu už vyše troch rokov. V priebehu tohto obdobia si získala silnú pozíciu na trhu a stala sa najväčšou jazykovou školou na Slovensku. Takéto postavenie si získala aj vďaka revolučnému produktu s ktorým pracuje a tým je Callanová metóda.

05.12.2011 viac info
Pizza Mizza v roku 2010

Pizza Mizza v roku 2010

PizzaMizza bilancuje rok 2010. Aké úspechy dosiahla táto spoločnosť a aké ciele si predsavzala dosiahnuť v roku 2011?

14.12.2010 viac info
Šťastné a veselé

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé Vianočné sviatky plné pokoja a pohody a úspešný Nový rok praje tím franchisa.sk

25.12.2010 viac info
Franchisa zahalená do vône

Franchisa zahalená do vône

L´OCCITANE potvrdzuje úspech na česko-slovenskom trhu. O prírodné výrobky je záujem. Otvárajú sa 3 nové prevádzky.

27.12.2010 viac info
Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

O úspechoch Pizza Mizza v roku 2011 pán Ing. Jozef Šétaffy.

07.12.2011 viac info
McDonald´s možno už aj v Humennom

McDonald´s možno už aj v Humennom

K ďalším mestám, v ktorých bude otvorená nová reštaurácia spoločnosti McDonald´s možno pribudne aj Humenné. V prípade dohody so samosprávou by mohla táto spoločnosť vytvoriť nové pracovné miesta aj v tejto lokalite.

11.02.2011 viac info
Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina je jednou z hlavných surovín v ponuke na jedálnych lístkoch Pizza Mizza, v rôznych úpravách je prakticky súčasťou každého jedla. Viac o zelenine a špecialitách z jedálnička Pizza Mizza so šéfkuchárom siete Jurajom Bajákom.

05.12.2011 viac info
Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® hľadá franchisantov pre novo vzniknuté predajne Levi´s® Store i multibrandové obchody v ČR a SR.

23.02.2011 viac info
CHANTAL v rannej šou Funrádia

CHANTAL v rannej šou Funrádia

Vyhrajte jazykový kurz v rannej šou FUNRÁDIA a to na celom Slovensku.

15.03.2011 viac info