Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Pizza Mizza v roku 2010

 

Záver každého roka je príležitosťou na bilancovanie a hodnotenie. Uplynulý rok nás naučil starostlivo hospodáriť, prinútil hľadať ďalšie rezervy v šetrení nákladov a tiež optimalizovať organizačnú štruktúru vo všetkých prevádzkach siete Pizza Mizza a v centrále siete a.s. GastroNet.  Návrat k priemerným predkrízovým obratom sme zaznamenali až koncom roka v bratislavských prevádzkach.  Napriek tomu  za tento rok  predpokladáme celkom pozitívny hospodársky výsledok siete Pizza Mizza s miernym medziročným nárastom zisku.  Tento rok bol z hľadiska jednotlivých prevádzkových výsledkov poučný a vymedzil konkrétne možnosti na rozvoj a aplikáciu konceptu Pizza Mizza v menších mestách.

 

         V oblasti otvárania nových prevádzok sme zaznamenali intenzívny rozvoj, podarilo sa nám otvoriť 5 nových prevádzok.  Úspešne sme uviedli do života náš nový fastfoodový koncept Pizza Mizza EXPRES v obchodnom centre EUROVEA  Galleria  v Bratislave a v obchodnom centre MIRAGE Žilina. Pribudli aj nové reštaurácie Pizza Mizza v obchodných centrách AUPARK Piešťany a Žilina a v obchodnom centre MAX Dunajská Streda.  Zrealizovali sme aj výrazný pozitívny rozvoj v budovaní centrály, jej personálneho obsadenia, organizácie  riadenia a technického vybavenia, čím sme si vytvorili predpoklady  pre ďalší rozvoj siete prevádzok Pizza Mizza.

 

         V budúcom roku pripravujeme otvorenie ďalších nových prevádzok a súčasne kvalitatívny pokrok v organizácii riadenia a rozvoja centrály. Pripravujeme vlastnú centrálnu výrobu niektorých polotovarov, čím sledujeme nielen zníženie nákladov pre naše prevádzky, ale aj zabezpečenie rovnako vysokej kvality  výstupov na všetkých prevádzkach siete Pizza Mizza.

 

          Sme si vedomí, že budúci rok bude náročný najmä v dôsledku nepriaznivej všeobecnej ekonomickej situácie, pravdepodobného zvyšovania cien surovinových vstupov a energií a stagnujúcej kúpyschopnosti nášho obyvateľstva.     Zároveň si uvedomujeme, že vzniknutú situáciu je potrebné využiť na prípravu intenzívneho rozvoja v budúcom období, pretože poskytuje zaujímavé možnosti na dojednanie a zazmluvnenie výhodných nájomných podmienok pre nové prevádzky.  Predpokladáme tiež, že vzniknutá situácia prinúti majiteľov rôznych gastronomických prevádzok uvažovať o možnostiach franchisingu a využití mnohých sieťových výhod, ktorá táto metóda poskytuje pre franchisingové prevádzky značky Pizza Mizza.

 

         Využívame aj túto možnosť na poďakovanie za spoluprácu v roku 2010 a želáme všetkým našim obchodným partnerom a spolupracovníkom veľa úspechov, zdravia a osobného šťastia v roku 2011.

 

                                                                        Ing. Jozef Šétaffy

                                              predseda predstavenstva GastroNet a.s. Bratislava

                                                                        www.gastronet.biz
 

Súvisiace franchise ponuky
Podobné články


McDonald´s na Slovensku boduje

McDonald´s na Slovensku boduje

Napriek poklesu svetovej gastronómie tržby siete vlani vzrástli o šesť percent

06.10.2010 viac info
Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL je na trhu už vyše troch rokov. V priebehu tohto obdobia si získala silnú pozíciu na trhu a stala sa najväčšou jazykovou školou na Slovensku. Takéto postavenie si získala aj vďaka revolučnému produktu s ktorým pracuje a tým je Callanová metóda.

05.12.2011 viac info
Šťastné a veselé

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé Vianočné sviatky plné pokoja a pohody a úspešný Nový rok praje tím franchisa.sk

25.12.2010 viac info
Franchisa zahalená do vône

Franchisa zahalená do vône

L´OCCITANE potvrdzuje úspech na česko-slovenskom trhu. O prírodné výrobky je záujem. Otvárajú sa 3 nové prevádzky.

27.12.2010 viac info
Pizza Mizza v roku 2011

Pizza Mizza v roku 2011

Aké novinky a zaujímavosti si pripravila Pizza Mizza pre rok 2011? Interview pre Hospodárske noviny.

05.12.2011 viac info
Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

O úspechoch Pizza Mizza v roku 2011 pán Ing. Jozef Šétaffy.

07.12.2011 viac info
McDonald´s možno už aj v Humennom

McDonald´s možno už aj v Humennom

K ďalším mestám, v ktorých bude otvorená nová reštaurácia spoločnosti McDonald´s možno pribudne aj Humenné. V prípade dohody so samosprávou by mohla táto spoločnosť vytvoriť nové pracovné miesta aj v tejto lokalite.

11.02.2011 viac info
Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina je jednou z hlavných surovín v ponuke na jedálnych lístkoch Pizza Mizza, v rôznych úpravách je prakticky súčasťou každého jedla. Viac o zelenine a špecialitách z jedálnička Pizza Mizza so šéfkuchárom siete Jurajom Bajákom.

05.12.2011 viac info
Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® hľadá franchisantov pre novo vzniknuté predajne Levi´s® Store i multibrandové obchody v ČR a SR.

23.02.2011 viac info
CHANTAL v rannej šou Funrádia

CHANTAL v rannej šou Funrádia

Vyhrajte jazykový kurz v rannej šou FUNRÁDIA a to na celom Slovensku.

15.03.2011 viac info