Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Pizza Mizza - inovácie v komunikácii

 

Už pri otvorení prvých prevádzok Pizza Mizza bola zriadená interaktívna webová stránka www.pizzamizza.sk , cez ktorú bolo možné nielen získať aktuálne informácie o ponuke v reštauráciách a na rozvoze, ale aj rezervovať si miesto v reštaurácii alebo objednať si cez donáškový systém hotové jedlá na požadovanú adresu. Systém pri tom  automaticky presmeruje objednávku na tú rozvozovú prevádzku Pizza Mizza, ktorá je najbližšie k adrese doručenia.

 

Ďalšiu možnosť komunikácie so sieťou Pizza Mizza poskytuje nová iOS aplikácia vytvorená na mieru pre Pizza Mizza, ktorá umožňuje zákazníkom mať kompletný jedálny lístok, možnosť rezervácie stolov, objednávky na donášku jedál domov a kontakt na prevádzky priamo na iPhone. Aplikáciu je možné jednoducho stiahnuť  z webu  www.pizzamizza.sk .

 

Objednávkový systém Pizza Mizza pre rozvoz jedál využíva pre platbu za služby aj platobný systém CardPay. Je to bezhotovostná platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky, ktorým je možné zaplatiť objednávku platobnými kartami VISA a EUROCARD/MASTERCARD vydané akoukoľvek oficiálnou bankovou inštitúciou.

 

Samozrejmosťou pre  Pizza Mizza je interaktívna, otvorená a necenzúrovaná komunikácia s verejnosťou na internete cez Facebook.

 

Poslednou inováciou, ktorú Pizza Mizza pripravuje a  uvedie od septembra 2011 do testovacej skúšobnej prevádzky je vyžitie outsourcingových služieb renomovaného call centra Crystal Call pri telefonických objednávkach rozvozu jedál. Kapacita tohto call centra zabezpečí, aby aj v najfrekventovanejšom čase bola každá objednávka prijatá, teda aj tie objednávky,  ktoré dosiaľ z dôvodu momentálnej vyťaženosti operátorov Pizza Mizza nemohli byť cez telefón prevzaté.

 

Najnovšie komunikačné možnosti využíva Pizza Mizza aj v internej komunikácii medzi vedením spoločnosti a prevádzkami, kde je napr. v online spojení možnosť kamerového sledovania prevádzky z cenrálneho dispečingu.

 

Ing. Jozef Šétaffy 

Súvisiace franchise ponuky
Podobné články


McDonald´s na Slovensku boduje

McDonald´s na Slovensku boduje

Napriek poklesu svetovej gastronómie tržby siete vlani vzrástli o šesť percent

06.10.2010 viac info
Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL je na trhu už vyše troch rokov. V priebehu tohto obdobia si získala silnú pozíciu na trhu a stala sa najväčšou jazykovou školou na Slovensku. Takéto postavenie si získala aj vďaka revolučnému produktu s ktorým pracuje a tým je Callanová metóda.

05.12.2011 viac info
Pizza Mizza v roku 2010

Pizza Mizza v roku 2010

PizzaMizza bilancuje rok 2010. Aké úspechy dosiahla táto spoločnosť a aké ciele si predsavzala dosiahnuť v roku 2011?

14.12.2010 viac info
Šťastné a veselé

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé Vianočné sviatky plné pokoja a pohody a úspešný Nový rok praje tím franchisa.sk

25.12.2010 viac info
Franchisa zahalená do vône

Franchisa zahalená do vône

L´OCCITANE potvrdzuje úspech na česko-slovenskom trhu. O prírodné výrobky je záujem. Otvárajú sa 3 nové prevádzky.

27.12.2010 viac info
Pizza Mizza v roku 2011

Pizza Mizza v roku 2011

Aké novinky a zaujímavosti si pripravila Pizza Mizza pre rok 2011? Interview pre Hospodárske noviny.

05.12.2011 viac info
Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

Úspechy Pizza Mizza v roku 2011

O úspechoch Pizza Mizza v roku 2011 pán Ing. Jozef Šétaffy.

07.12.2011 viac info
McDonald´s možno už aj v Humennom

McDonald´s možno už aj v Humennom

K ďalším mestám, v ktorých bude otvorená nová reštaurácia spoločnosti McDonald´s možno pribudne aj Humenné. V prípade dohody so samosprávou by mohla táto spoločnosť vytvoriť nové pracovné miesta aj v tejto lokalite.

11.02.2011 viac info
Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina v jedálničku Pizza Mizza

Zelenina je jednou z hlavných surovín v ponuke na jedálnych lístkoch Pizza Mizza, v rôznych úpravách je prakticky súčasťou každého jedla. Viac o zelenine a špecialitách z jedálnička Pizza Mizza so šéfkuchárom siete Jurajom Bajákom.

05.12.2011 viac info
Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® na slovenskom i českom trhu

Levi´s® hľadá franchisantov pre novo vzniknuté predajne Levi´s® Store i multibrandové obchody v ČR a SR.

23.02.2011 viac info