Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Svet zdravia

 

Svět zdraví je dynamicky rozvíjajúcou sa franchisovou divíziou českej spoločnosti  SUNKINS a.s. založenou na vysokých profesijných štandardoch a unikátnom systéme diagnostiky a poradenstva Nutričnej typológie. Sme čisto česká spoločnosť a máme za sebou viac ako 18 rokov v odbore s obratom cca 0,4 mld. Kč (vo všetkých nami riadených spoločnostiach). Za prvých 6 mesiacov od uvedenia konceptu Světa zdraví máme v prevádzke alebo v štádiu prípravy už 20 pobočiek v ČR a SR. 

 
Svet zdravia / Svet zdraví® je nová značka na poli poradenstva v oblasti výživy, zdravia a úpravy váhy.
 
Budujeme sieť certifikovaných poradenských centier zdravia. Klientom poskytujeme vysoko nadštandardné poradenské služby individuálneho poradenstva a najkvalitnejšie české prírodné/BIO doplnky stravy. 
Sústredujeme za na vysoko individuálne poradenstvo založené na Nutričnej typológii®
 
Čo je NUTRIČNÁ TYPOLÓGIA?
 
Komplexná nutričná typológia je na slovenskom ako aj na svetovom trhu unikátny nástroj, ktorý umožnuje určenie individuálneho typu metabolizmu klienta. Vďaka tomu je pre každého klienta možné individuálne zostaviť výživový plán a jedálniček, tak, aby to viedlo k optimálnemu zdraviu a ideálnej telesnej hmotnosti.
 
Program využíva unikátnu kombináciu tisícročných skúseností tradičnej indickej medicíny, celostnej medicíny ako aj poznatkov západnej medicíny. Neoddeliteľnou časťou Komplexnej nutričnej typológie je aj diagnostika z krvných rozborov klienta.
 
Komplexná nutričná typológia je nástroj na vytvorenie ideálneho jedálničku, ktorý bude rešpektovať to, že každý z nás je geneticky odlišný, má rôzne krvné skupiny, pH organizmu, iné rodinné návyky a tiež iné genetické predpoklady.
 
Trh je stále hladný po kvalitnom poradenstve a kvalitných doplnkoch stravy. Starostlivosť o vlastné zdravie sa dostáva do popredia záujmu stále väcšieho množstva ludí. Zmeny životného štýlu ako aj starnutie populácie tento trend len potvrdzujú. Na dobré zdravie a správnu váhu sú kladené stále väčšie požiadavky.
 
Aj napriek tomu sa viac ako polovica dospelej populácie trápi s nadváhou a s tým spojenými problémami. Čo je však horšie (a pred nás to stavia ešte väcšiu výzvu) je nárast obdobných problémov u detí na celom svete. Narastá tiež priemerná dlžka života, ale nie jeho kvalita.
 
Poradenstvo spolocnosti Svet Zdravia je určené pre všetkých ktorí chcú spraviť niečo pre svoje zdravie. Významnú skupinu tvoria klienti, ktorí chcú dostať pod kontrolu svoju váhu.
 
 
ÚSPECHY – PLÁNY – VÍZIE
 
Za doterajší najväčší úspech považujeme spokojnosť našich klientov.
 
Za majiteľa: Schopnosť priťahovať slušných, etických a podnikania chtivých ludí, schopnosť vytvoriť pre nich výborné podmienky a schopnosť spoločne dosahovať a následne sa radovať z dosiahnutého nadštandardného úspechu.
 
SPOLUPRACUJEME S POPREDNÝMI ODBORNÍKMI:
 
RNDr. Fort, Csc., autor 20 kníh o výžive, kterého môžete poznať z TV (program Pod pokličkou, ČT1), člen Olympijského výboru ČR
 
 
„Komplexní nutriční typologie je výsledkem mého Dvacetiletého studia, overovaného praxí a představuje ucelený systém pro výživu každého člověka. Umožní Vám najít zpusob stravování, který je pro Vás nejvhodnejší. Díky tomu si budete moci jednoduše hlídat optimální váhu, budete plni vitality a energie.“
 
 
MUDr. René Vlasák, prednosta kliniky Centra preventívnej starostlivosti
 
 
„Tak jako každý má jiný otisk prstu, není duvod, proč bychom meli mít stejný metabolismus. Zdá se, že Nutriční typologie® je ten podstatný směr, kudy se bude redukce váhy ubírat.“
 
 
MUDr. Ondrej Nývlt, predseda Lékarské rady, IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny) – kardiochirurgie
 
 
 
 

Našim partnerom – franchisantom poskytujeme zázemie silnej českej akciovej spoločnosti, možnosť čerpať z 18 ročných skúseností zakladateľov z odboru, vysokú ziskovosť a pozitívny cash-flow od prvých mesiacov. 

 

Ako majiteľ prevádzkarne Svět zdraví sa stávate súčasťou najziskovejšieho konceptu na poli zdravia a úpravy váhy. 

 

 

VÝHODY VLASTNEJ PREVÁDZKARNE SVĚT ZDRAVÍ 

 

SAMOSTATNÉ PODNIKANIE SO SILNÝM ZÁZEMÍM 

Unikátna koncepcia Svět zdraví vám poskytne slobodu majiteľa nezávislého podnikania a zároveň výhodu silného partnera schopného efektívnej podpory. So Světom zdravínebudete riskovať, viac než je nevyhnutne nutné. Svoje obchodné aktivity postavíte na patrične preverenom koncepte, ktorý využíva celkom nové a unikátne služby Nutričnej typológie. 

BUDETE PODNIKAŤ PRE SEBA ALE NIE SAMI!

 

ATRAKTÍVNY ODBOR 

Pôsobíme v oblasti, ktorá je stále viac vnímaná ako jedna z najdôležitejších a obchodne najzaujímavejších – oblasť zdravia, kondície a úpravy váhy. Ľudia celosvetovo priberajú na váhe a zhoršuje sa im kondícia. Poskytujeme im odbornú, ale priateľskú pomoc. 

 

UNIKÁTNY KNOW-HOW 

Koncepcia nášho poradenstva je založená na Nutričnej typológii. Jedná sa o unikátny systém – software, kde na základe diagnostiky, otázok klienta a biochemického vyšetrenia krvi dokážeme zostaviť celkom individuálny jedálny lístok „ušitý na mieru". Zároveň zistíme potraviny, ktoré pomáhajú klientom chudnúť a ktoré im naopak geneticky nesvedčia. 

Klientmi je táto unikátna služba veľmi pozitívne vnímaná a vyhľadávaná.

 

RÝCHLY ROZBEH 

Naši klienti si bežne predplácajú služby na niekoľko mesiacov. To pre vás znamená veľmi rýchle dosiahnutie pozitívneho cash-flow. Budete mať istotu, že vaše náklady sú zaplatené, skôr než si klienti začnú kupovať ďalšie služby alebo produkty. 

Rýchly rozbeh a ziskovosť od prvých mesiacov vám zaistí tiež naša centrálna reklama – vďaka nej získate ihneď klientov, ktorí chcú svoj problém riešiť a sú ochotní za to zaplatiť. A to priamo vo vašej lokalite.

 

VYSOKÁ ZISKOVOSŤ 

Koncept prevádzkarní Svět zdraví umožňuje našim franchisantom dosahovať vyšší zisk ďaleko rýchlejšie než je bežné u iných spoločností.

Ako u jedinej franchisovej spoločnosti v odbore nám vďaka atraktivite Nutričnej typológie klienti platia i za poradenstvo. Preto je váš zisk vyšší, než je obvykle.

Často budete skôr riešiť problém , kedy pracovať s klientmi, než ako ich nájsť. 

 

 Súvisiace články


Svet zdravia

Svet zdravia

Novinky spoločnosti Svet zdravia.

13.01.2012 viac info
Novinky franchise konceptu SVET ZDRAVIA

Novinky franchise konceptu SVET ZDRAVIA

Čo je nové vo svete franchise konceptu Svet Zdravia?

22.05.2012 viac info
Pre zdravý, šťastný život plný energie!

Pre zdravý, šťastný život plný energie!

Čo je nové vo Svete zdravia? Informoval nás o tom pán Andrej Valentovič, riaditeľ pre rozvoj siete SVET ZDRAVIA Slovensko

17.06.2013 viac info