Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Norbi Update

 

Norbi Update – stravovanie bez výčitiek svedomia

 

Redukciu hmotnosti si mnohí spájajú s telesným a neraz i duševným trápením. Azda preto, že si predstavia prísne redukčné diéty či namáhavé cvičenie. Udržať si ideálnu hmotnosť či dokonca schudnúť sa však dá aj príjemnejšou, a čo je podstatné, zdravšou cestou. Ponúka vám ju Norbi Update, prvá svetová sieť potravinových predajní, zameraná na vývoj jedál so zníženým obsahom sacharidov, bez pridaného cukru a zároveň s nízkym glykemickým indexom.

 

Norbi Update potravinový systém má ako jediný v Európe klinické testy potvrdzujúce jeho výraznú účinnosť pri redukčnej diéte a vhodnosť pre diabetikov. V predajniach zdravého životného štýlu, Norbi Update s komplexnou ponukou výrobkov si však vyberú aj ľudia s vysokou hladinou cholesterolu, diabetici, športovci a všetci tí, ktorým záleží na tom, čo jedia.

 

Pri zdravom stravovaní je dôležité vyhýbať sa výrobkom, ktoré obsahujú pridaný cukor a vysoký obsah rýchlo vstrebateľných sacharidov. Potraviny, ktoré konzumujeme, by mali mať nízky glykemický index (GI), ktorý vyjadruje, ako rýchlo dané jedlo zvýši hladinu cukru v krvi. Strava s nízkym GI totiž predlžuje pocit sýtosti. Norbi Update preto namiesto klasického cukru používa prírodné a náhradné sladidlá, ktoré majú GI takmer nulový. Vyhnete sa tak začarovanému kruhu – neprekonateľnému hladu, ktorý vedie nielen k nadváhe, ale aj k vážnym civilizačným ochoreniam.

Ak si chcete pochutnať na výrobkoch a jedlách, na ktoré by ste v snahe schudnúť museli inak zabudnúť, navštívte Update predajne.

 

Už žiadne obmedzenia

Sieť potravinových predajní je zameraná na zdravý životný štýl bez zbytočných a nezdravých prísad do jedál, ktoré vám dlhodobo škodia a sú jednou z príčin nadváhy, obezity a s nimi spojených takzvaných civilizačných chorôb. Norbi Update ponúka široký sortiment potravín, vďaka čomu sa môžete stravovať zdravo, chutne a bez akýchkoľvek obmedzení!

 

Odskúšané na vlastnej koži

Nájsť správnu cestu k zdravšiemu a vyrovnanejšiemu životu nie je jednoduché. K spotrebiteľom sa totiž dostáva množstvo mylných informácií či už z reklamy, alebo marketingu. Spoločnosť Norbi Update chce preto ľuďom otvoriť oči, „updatetovat“

čiže občerstviť informácie o správnom stravovaní a zároveň ich chce upozorniť na chyby, ktorých sa dopúšťajú. Prostredníctvom svojich výrobkov ponúka riešenie, ako von zo začarovaného kruhu nadbytočnej konzumácie.

Svoje o tom vie aj konateľ spoločnosti Norbi Update International Ing. Ivan Gallo, ktorého k podnikaniu priviedla vlastná nadváha. Po množstve neúspešných „zaručených“ diét vyskúšal stravovanie podľa Norbi Update. Zaujalo ho, že sa nemusel obmedzovať a mohol jesť aj jedlá, ktoré sú v klasickom prevedení nezdravé. Nuž a výsledok? Schudol 18 kíl, zbavil sa pridružených zdravotných ťažkostí a pomohol mnohým ľuďom, ktorí sa vďaka Norbi Update stali štíhlejšími, zdravšími a sebavedomejšími.

 

Prečo Update funguje?

  • naše telo nie je stavané na príjem cukru v takej miere, ako nám ho ponúkajú bežne dostupné potraviny (aj múka, pečivo, cestoviny, mäsové výrobky...)
  • telo sa voči nadmernému cukru bráni ukladaním tuku
  • vďaka potravinám UPDATE telo nemusí zápasiť so škodlivým pridaným cukrom a preto tuk neukladá
  • je to úplne jednoduché a funguje to

 

 

 

 

 Súvisiace články


Norbi Update-stravovanie bez výčitiek svedomia

Norbi Update-stravovanie bez výčitiek svedomia

Norbi Update rozšíri v tomto roku sieť prevádzok v SR na cca 30.

14.02.2012 viac info
Norbi Update

Norbi Update

„Zdravie nie je všetko, ale bez neho je všetko ničím!“ Rozhovor týždňa s pánom Ing. Ivanom Gallom, riaditeľom Norbi Update.

21.02.2012 viac info
Diabetici sa môžu zdravo stravovať s Norbi Update

Diabetici sa môžu zdravo stravovať s Norbi Update

Pre diabetikov a pre ľudí s civilizačnými ochoreniami sú vhodné výrobky s nízkym obsahom sacharidov a vyšším obsahom vlákniny a bielkovín, ktoré menej prekysľujú organizmus . Informoval o tom konateľ Update Slovakia Ing. Ivan Gallo.

12.03.2012 viac info
Jarná očista tela s Norbi Update!

Jarná očista tela s Norbi Update!

Očistite si telo od škodlivých zložiek potravín so stravovacím systémom Norbi Update. Jarná očista tela začína správnym stravovaním a pohybom

16.04.2012 viac info
Norbi Update už aj v Šali!

Norbi Update už aj v Šali!

Už aj v Šali sa môžu ľudia zdravo stravovať.

24.04.2012 viac info
Pre koho je vhodné Norbi Update?

Pre koho je vhodné Norbi Update?

Osvedčený franchisingový koncept Norbi Update je atraktívnym a nákladovo prijateľným typom podnikania, vhodným do každého okresného mesta. Potenciálni podnikatelia by si však mali zvážiť výšku vstupného kapitálu a manažérske schopnosti, ktoré sú nevyhnutné na otvorenie predajne zdravej výživy.

23.05.2012 viac info
Norbi Update už aj v Brezne

Norbi Update už aj v Brezne

Norbi Update otvorila v Brezne svoju, v poradí už sedemnástu franchisingovú predajňu pekárenských a potravinárskych výrobkov pre zdravý životný štýl. Cenovo dostupné výrobky neobsahujú pridané cukry a tým sú veľmi vhodné pre ľudí žijúcich zdravým životným štýlom aj pre chorých.

12.06.2012 viac info
Norbi Update v Rimavskej Sobote

Norbi Update v Rimavskej Sobote

Na Slovensku sa v oblasti zdravej výživy úspešne presadil franchisingový koncept Norbi Update, čoho dôkazom je otvorenie v poradí už osemnástej predajne potravinárskych a pekárenských výrobkov a to v Rimavskej Sobote.

13.06.2012 viac info
Ochutnali ste už novinky od Jamieho Olivera

Ochutnali ste už novinky od Jamieho Olivera

Zdravá strava Jamieho Olivera prichádza aj na Slovensko, do predajní Norbi Update.

26.07.2012 viac info
Správne stravovanie v letnom období

Správne stravovanie v letnom období

Strava v letných horúčavách môže byť svieža a pestrá. Norbi Update ponúka zdravý jedálniček aj na dovolenke

09.08.2012 viac info
Norbi Update otvoril už 19. predajňu

Norbi Update otvoril už 19. predajňu

Na Slovensku sa od začiatku tohto roka zvýšil záujem o nákup zdravých jedál, čoho dôkazom je otvorenie v poradí už devätnástej franchisingovej predajne pekárenských a potravinárskych výrobkov Norbi Update v Bratislave.

20.09.2012 viac info
Na potravinách sa oplatí nešetriť

Na potravinách sa oplatí nešetriť

Aj keď v čase krízy je nevyhnutné pri nákupe do domácnosti šetriť, rozhodne nie na kvalitných zdravých potravinách. Tie prináša v poradí dvadsiata franchisingová predajňa potravinárskych a pekárenských výrobkov Norbi Update v Banskej Bystrici.

29.10.2012 viac info
S Norbi Update v zime nepriberiete

S Norbi Update v zime nepriberiete

Ivan Gallo, konateľ Norbi Update o správnom stravovaní v zimnom období založenom na potravinách s rastlinnými zložkami, vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami na vytvorenie protilátok v organizme pred voľnými radikálmi a baktériami.

01.12.2012 viac info
Nárast tržieb v Norbi Update!

Nárast tržieb v Norbi Update!

Medzinárodná značka zdravej výživy Norbi Update zaznamenala v roku 2012 rast tržieb o 34 % a zvýšenie počtu zákazníkov o 30 % oproti roku 2011.

16.01.2013 viac info
Doprajte si jarnú dávku zdravia

Doprajte si jarnú dávku zdravia

Jarná detoxikácia začína správnym stravovaním

17.03.2014 viac info
Chudnite lacno s Norbi Update!

Chudnite lacno s Norbi Update!

V predajniach Norbi Update sa zbláznili, alebo ešte nikdy sa tak lacno nechudlo! Predajne Norbi Update lákajú kávou zadarmo a pečivom za polovičnú cenu

02.04.2014 viac info
Letné novinky v ľahkej strave od Norbi Upda

Letné novinky v ľahkej strave od Norbi Upda

Vytúžený čas relaxu, letných prázdnin a rodinných dovoleniek je v plnom prúde. Ak ste ešte nestihli upraviť svoju hmotnosť, či nabehnúť na nový jedálniček, máte najvyšší čas.

20.08.2014 viac info
Nová tvár Norbi Update

Nová tvár Norbi Update

Andre Agassi sa stal obchodným partnerom majiteľa Norbi Update Norberta Schoberta

06.10.2014 viac info
Podnikajte zdravo

Podnikajte zdravo

Norbi Update expanduje, na Slovensku otvoril už dvadsiatu tretiu predajňu. Otvorte si predajňu zdravej výživy a podnikajte zdravo

22.10.2014 viac info
Vianočné pečenie zo zdravých surovín

Vianočné pečenie zo zdravých surovín

Na sviatky pečieme zdravo s Norbi Update

22.12.2014 viac info