Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

NATURHOUSE

Popis franchisového systému

                        

NATURHOUSE je celosvetová sieť dietetických centier s vedúcim postavením na Slovensku, v Českej republike i v zahraničí.

 

 

Pred viac ako 20 rokmi sa v Španielsku zrodila myšlienka ponúknuť ľudom, ktorí majú problémy s váhou, také služby na jednom mieste, ktoré riešia príčinu a nie až následok nadváhy. Začala sa tak rozvíjať sieť dietetických centier NATURHOUSE, v ktorej sa klienti učia zdravému stravovaniu.

 

Od svojho založenia sieť NATURHOUSE neustále rastie. Do dnešnej doby expandovala do 40 krajín sveta, v ktorých pôsobí 2 000 pobočiek. Pridaná hodnota je založená na osobnom dietetickom poradenstve zdarma, dlhodobej práci s klientom a širokom sortimente exkluzívnych výrobkov. V každom centre NATURHOUSE pôsobí preškolení odborníci, ktorí stanovia diétny plán na základe osobnej štúdie doplnený o exkluzívne produkty z laboratória HOUSEDIET a KILUVA.

 

 Klienti sú kontrolovaní každý týždeň prostredníctvom plánovaných návštev u dietológa NATURHOUSE. Tieto týždenné stretnutia slúžia k tom, aby človek, ktorý drží diétu, povedal svoje dojmy a názory a prípadne upozornil na akúkoľvek nepríjemnosť. Dietológ tak môže kontrolovať vývoj váhy, prispôsobiť diétne vzorce a kontrolovať zmenu stravovacích návykov.

 

Nejde o prísnu diétu, ale o to naučiť sa správne stravovať s podporou dietológa NATURHOUSE od základu zmeniť stravovacie návyky. Tajomstvo je založené na výbere a správnej kombinácii potravín na základe individuálnych charakteristík každého človeka. Pod odborným vedením a s podporou exkluzívnych výrobkov dochádza k trvalej zmene stravovacích návykov tak, aby fyziologické, biochemické a metabolické potreby boli pokryté a pritom bol zaistený úbytok alebo stabilizácia váhy. Nejde o užívanie „zázračných“ tabletiek ani o žiadnu drastickú diétu. Klienti naopak často jedia viac, ako boli zvyknutí a pritom chudnú.

 

V NATURHOUSE odmietame všetky vzorce kontroly váhy, ktoré nie sú založené na prísne stanovených medzinárodných zdravotných kritériách a lekárskych odporúčaniach. Všetky diéty a všetky potravinové doplnky sú navrhnuté a schválené Technickým oddelením NATURHOUSE, v ktorom pracuje tým odborníkov z najrôznejších odborov.

 

Prestížny portál Franchise Direct zaradil NATURHOUSE do zoznamu Top 100 globálnych franchisingových systémov:  http://www.franchisedirect.com/top100globalfranchises/rankings/

 

 

Vlastné pobočky: 4 v SR

Franchisové pobočky: 12 v SR

 

Podpora pre franchisantov:

  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
  • Silné a overené know-how
  • Vstupné a priebežné školenia
  • Poradenstvo a podpora centrály
  • Asistencia pri otváraní prevádzky
  • Marketingová a propagačná podpora

 

Základné požadavky:

Podľa veľkosti lokality, v ktorej bude vaša pobočka pôsobiť, máme pripravené dva koncepty:

A) Štandardný koncept je určený pre mestá s 20.000 a viac obyvateľmi.

Vlastná alebo prenajatá prevádzkareň s min. 29 m2, s výkladom, na frekventovaných zónach a v obchodných centrách.

B) Mikrokoncept pre mestá s 10.000 – 19.000 obyvateľmi.

Vlastná alebo prenajatá prevádzkareň s min. 20 m2, s výkladom. Predajňa je rozdelená na čakáreň a výživovú poradňu a nachádza sa na frekventovanej lokalite v centre mesta.

 

Investícia

Vstupná investícia pre otvorenie pobočky začína pre mikrokoncept od 11 200 eur, pre štandardnú predajňu od 16 100 eur, ktorá zahrňuje nákup tovaru, zariadení a úpravy obchodného priestoru podľa štandardov NATURHOUSE. Za nákup franchisovej licencie sa neplatí, odvádza sa 300 eur ročne (bez DPH) ako tzv. vstupný poplatok. Investícia sa obvykle vracia za 1 až 3 roky.

 

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu:

Jan Gonda, master-franchisant pre Slovensko a Českú republiku

GSM: +420 723 580 946

e-mail: slovakia@naturhouse.com

www.naturhouse.sk

http://wwww.franchising.naturhouse.skSúvisiace články


Šťastná šestka pre PESO PERFECTO

Šťastná šestka pre PESO PERFECTO

Praha 29. januára 2014 - Od dnešného dňa je vo všetkých výživových poradniach v Česku a na Slovensku k dostaniu 6. vydanie magazínu PESO PERFECTO (Perfektná váha) so španielskou divou Penélope Cruz na titulnej strane. Magazín je zameraný na zdravú výživu, krásu, módu, kondíciu a gastronómiu.

07.02.2014 viac info