Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Jazyková škola CHANTAL

Chantal vznikla v roku 2007 na Slovensku v Snine. V dnešnej dobe je významnou  značkou a pôsobí vo viac než 27 mestách, z toho 19 škôl funguje ako franšízy. V roku 2009 bolo otvorených 8 nových škôl a v roku 2010 11 škôl.

Chantal je zameraná na výučbu cudzích jazykov - angličtinu, nemčinu, nemčinu pre ošetrovateľov, španielčinu, taliančinu a znovu do popredia sa dostávajúcu ruštinu. Prioritným jazykom je však angličtina a to vyučovanie Callanovou metódou, ktorá je 4x rýchlejšia oproti klasickej výučbe a ktorá sa osvedčila ako najlepšia metóda na výučbu angličtiny.

 

Chantal používa vypracovaný kompletný zaškoľovací systém, ktorý uľahčuje a zefektívňuje prácu. Väčšia časť systému je riešená elektronickou formou a pripojením k internetu. Každá čast systému je spätne kontrolovaná, takže nemôže dochádzať k chybám.

 

Umiestnenie jazykovej školy:
•    Každé mesto na Slovensku a v Čechách nad 20 000 obyvateľov
•    Je možnosť umiestniť prevádzku aj v meste, v ktorom sa už Chantal nachádza, resp. prevziať zabehnutú školu aj s klientmi (je však potrebné o tom konzultovať)


 
Vlastné pobočky

7 SR

Franchisové pobočky

19 SR

 

Konkrétna ponuka pre budúceho partnera :

 

 • plocha priestoru na prenájom: 18-25 m2
 • nie sú nutné otváracie hodiny na pobočke
 • spustenie prevádzky: kedykoľvek
 • zmluva sa uzatvára na dobu 2-5 rokov s možnosťou bezplatného predĺženia.
 • LICENCIA: 5 000 € - (možnosť splátok),  

 


Licencia zahŕňa:

 

 • vytvorenie systému konkrétne pre vašu pobočku- elektronická evidencia kurzov, evidencia lektorov, elektronické rozpisy výučby, výpočty miezd, systém na správu obsahu web stránky (vlastná a rýchla zmena noviniek, termínov, ukážkových hodín podľa momentálnej potreby)
 • komplexné zaškolenie franchisanta, školiace materiály
 • ubytovanie  tímu a školiteľov v danom meste, cestovanie franchisora za franchisantom podľa potreby danej pobočky (doživotne), zabezpečenie lektorov a ich následné zaškolenie, 100 vky hodín konzultácii, atď. (viac info v prípade záujmu na osobnom stretnutí)


DOLEŽITÉ: obchodný partner platí len symbolický mesačný poplatok za správu systému, sekretárske služby ako aj promptné riešenie jeho požiadaviek. V tomto poplatku sú zahrnuté aj pravidelné franchisové stretnutia hradené franchisorom.

 


Výhody :

 

 • Etablovaná značka na trhu, sila už vytvorenej siete.
 • Cena za licenciu je rádovo 10x nižšia oproti iným licenciám (reálna pre každého, kto chce začať podnikať, možnosť využiť príspevok z úradu práce - dodáme vám k nemu aj podnikateľský plán)
 • Bezkonkurenčné ceny ponúkaných služieb pre zákazníkov

 

Keďže neponúkame len jeden produkt, zaručený príjem pobočky z viacerých na seba nezávislých oblastí. (žiadaná nemčina pre opatrovateľova ruština preklady, iné cudzie jazyky, pripravované jazykové pobyty atď.)Súvisiace články


Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL stále expanduje

Jazyková škola CHANTAL je na trhu už vyše troch rokov. V priebehu tohto obdobia si získala silnú pozíciu na trhu a stala sa najväčšou jazykovou školou na Slovensku. Takéto postavenie si získala aj vďaka revolučnému produktu s ktorým pracuje a tým je Callanová metóda.

05.12.2011 viac info
CHANTAL v rannej šou Funrádia

CHANTAL v rannej šou Funrádia

Vyhrajte jazykový kurz v rannej šou FUNRÁDIA a to na celom Slovensku.

15.03.2011 viac info
Ako sa darí CHANTAL-u?

Ako sa darí CHANTAL-u?

Čo je nové v jazykovej škole CHANTAL a o výhodách výučby anglického jazyka Callanovou metódou s majiteľom najväčšej jazykovej školy Ing. Dominikom Hovaňákom.

28.06.2011 viac info
Ako sa podniká so CHANTALOM?

Ako sa podniká so CHANTALOM?

Rozhovor s pánom Martinom Knoškom o podnikaní s jazykovou školou CHANTAL.

24.08.2011 viac info
Úspechy jazykovej školy CHANTAL v roku 2011

Úspechy jazykovej školy CHANTAL v roku 2011

Ako sa darilo najväčšej jazykovej škole na Slovensku a aké úspechy dosiahla v uplynulom roku?

30.12.2011 viac info
Mentor pre začínajúce podnikateľky

Mentor pre začínajúce podnikateľky

Ste začínajúca podnikateľka a potrebujete pomoc, človeka, ktorý by vás sprevádzal v začiatkoch vášho podnikania, poskytol vám cenné informácie a rady z vlastnej skúsenosti s podnikaním? Aj pre vás je tu mentor pre začínajúce podnikateľky – Ing. Dominik Hovaňák

13.01.2012 viac info