Pizza TuSi
Personálna agentúra Mr.JOB Slovenská franchisingová asociácia

Biothecare Estetika

Európsky Skrášľovací Systém

Príležitosť Otvoriť si Franšízu - Biothecare Estetika štartuje na Slovensku

 

         

 

Biothecare Estetika®, Európska popredná franšíza v estetike, ktorá má viac než 170 centier otvorených vo viac než 15 krajinách. Úspešne pôsobí na európskom trhu viac než 25 rokov a teraz prišla Biothecare Estetika na Slovensko.

Neinvazívne skrášľovacie zákroky dosahujú najlepšie výsledky, pretože ponúkame najlepšiu technológiu, naše paušálne sadzby a nízke ceny. Väčšina ľudí uprednostní nechirurgické zásahy, ktoré vedú k výsledkom, a zároveň sú úplne bezpečné a vysoko účinné.

Máme najlepšie know-how v skrášľovacej estetike. Toto zaisťuje, že neustále poskytujeme našim klientom spokojnosť, a je to jeden z hlavných dôvodov, prečo rýchlo expandujeme na celom svete.

 

 

Biothecare Estetika poskytuje zákroky šité na mieru pre každého klienta podľa jeho individuálnych potrieb. Poskytujeme skutočnú bezpečnosť a dôveru, a to aj s podporou európskeho lekárskeho tímu Biothecare Estetika, ktorý je vždy k dispozícii a vie poradiť, podporiť a odporučiť zákroky pre špecialistov aj klientov cez internet.

Aktívne si vyberáme franšízantov a momentálne máme vysoký počet lukratívnych teritórií pre náš rýchlo sa rozširujúci podnik. Našim vlastníkom koncesie poskytujeme komplexné zaškolenie a nepretržitú podporu. Nepožaduje sa predchádzajúca skúsenosť v skrášľovacom alebo kozmetickom odvetví.

 

 

Úvodné Investície:

 

 • Celková Kapitálová Investícia: cca 65 000€ + DPH.

 

Čo získate:

 

 • Plne vybavené centrum so zariadením a produktmi, s ktorými môžete začať podnikať
 • Úvodné zaškolenie a nepretržitú technickú pomoc
 • Lekársku podporu on-line
 • Pomoc pri marketingu a riadení.

 

Základné Požiadavky:

 

Priestor:

 • Priestor s minimálnou plochou 60 m2
 • Umiestnený na hlavnej ulici v obchodnej oblasti
 • Prípadne v nákupných centrách 

 

Profil Franšízy:

 

 • Perfektná možnosť pre obchodníkov, ktorí hľadajú príležitosť riadiť franšízu
 • Investor ochotný zamestnať manažéra na plný úväzok
 • Prípadne niekto zo skrášľovacieho priemyslu, kto by sa chcel stať vlastníkom

 

Naši franchisanti to povedia najlepšie:

 

Franšizantka Biothecare v UK - Otvorila si svoj podnik v decembri 2011.

„Predtým, než som začala s mojou franšízou, som chcela podnik, ktorý by mal veľkú príležitosť pre rast, ako aj silnú opornú štruktúru. Toto som našla u Biothecare.“

 

„Flexibilita, ktorú ponúka Biothecare, je niečo, čo ma naozaj teší. Dokážem úplne riadiť môj podnik, vrátane marketingu, propagácie a rozhodnutí o personáli, a zároveň som využila plnú podporu svetovej značky s komplexnými marketingovými materiálmi a podporou pri zakladaní podniku, a to ani nespomínam veci ako vybavenie všetkých príslušných dokumentov potrebných vo Veľkej Británii, technické systémy, internetovú stránku, SEO a dokonca televíznu kampaň!“

 

„Dôvera, ktorú dáva Biothecare nie len mne ako koncesionárovi, ale aj našim zákazníkom v podniku, je skutočne posilnená našim zanieteným lekárskym podporným tímom, technickou podporou vo Veľkej Británii a pravidelnými doškoľovacími kurzami.“

 

„Čo je najdôležitejšie, môj podnik dosiahol fantastickú ziskovosť a úžasnú návratnosť v porovnaní s relatívne nízkou úvodnou investíciou. Takisto sa mi páči to, že poplatky za koncesiu sú fixné, čo ma na začiatku podnecovalo zvyšovať moje podnikanie, aby som bez problémov dokázala platiť tieto poplatky, a potom som mohla žať celú úrodu mojej ťažkej práce pri zbere ziskov.“

 

 

Najmodernejšia technológia a skrášľovacie služby

 

 • Schválenie a povolenie FDA.
 • Schválenie a povolenie CE.
 • Neustály výskum a pokrok v technológii.

 

Ak radi komunikujete s ľuďmi, ak sa Vám páči myšlienka vlastniť podnik v skrášľovacom priemysle, potom sa hodíte do nášho konceptu.

 

Kontaktuje nás a dozviete sa viac. SKVELÉ! AKÝ BUDE MÔJ ĎALŠÍ KROK?

 

Zistite viac o Biothecare Estetika tým, že vyplníte formulár na:

 

http://biothecareestetika.com/sk/fransiza/

 

info@biothecareestetika.com 

 

 

Franšízové videá Biothecare Estetika 

 

Franšízové služby Biothecare Estetika

Sledujte toto video a dozviete sa o moderných službách skrášľovania, ktoré svojim zákazníkom prináša jedna z európskych popredných integrovaných franšíz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=owk-Od7zAaY

 

Franšíza Biothecare Estetika na celom svete

Franšíza Biothecare je možno európskeho pôvodu, no ako ukazuje toto video, jej silný obchodný model znamená, že teraz funguje vo viac než 170 centrách na celom svete!

 

https://www.youtube.com/watch?v=5fFzn1kSexkSúvisiace články


Príbehy úspešných franchisantov

Príbehy úspešných franchisantov

Príbehy franchisantov o ich úspešnom podnikaní s konceptom Biothecare Estetika.

09.09.2014 viac info
Manažujte svoj vlastný podnik!

Manažujte svoj vlastný podnik!

Aj vy ste vždy túžili po tom, že budete manažovať svoj vlastný podnik? Rozhodovať o tom, akým smerom sa bude uberať váš biznis a riadiť vlastné marketingové aktivity? Ak je vaša odpoveď áno, ste na správnej adrese.

17.03.2015 viac info